Hosting Paid by "1PLs Agency"

Bikers club ROAD 35
Janov u Litomyšle 11
okres Svitavy
email: info@road35.com
Janov u Litomyšle se nachází na silnici číslo 35 mezi městy Svitavy a Litomyšl. Pro lepší orientaci je k dispozici mapa.

 

  Minulý léto, kdy se ještě psal rok 2002, se někdo, myslím, že to byl tenkrát Pavel Křivka, rozhodl, že by nebylo od věci mít ňákej klub a scházet se pod určitým symbolem a jménem. Je fakt, že se většina  současných členů scházela i před založením klubu (viz. Maci a spol.), ale nedá se přehlídnout to, že to přineslo další tváře, které byly známé jen s dohledu. Tak jsme se asi 2 měsíce domlouvali na tom, jak to bude vypadat a kde budeme mít nějaké místo na naše občasné setkaní. Nápady tu byli dobré, ale to místo nám pořád chybělo. Za nějaký čas se k nám přidal Jirka Vávra a ten nám nabídl místo přímo na motoshopu v Janově, což je jediný motoshop u nás v okolí. To byla, myslím, poslední maličkost ke vzniku klubu. Dělá tam totiž naše současná prezidentka Jana Burešová, která měla tu výhodu, že nás všechny vídala nejčastěji. Ač ne pohromadě, většinou po jednotlivcích, ale přeci. Každý z nás tam jezdil a jezdí, ať už něco koupit nebo jen vočumovat nový mašiny a hadry, na který nemáme. Tak nám postupně všem řekla o tomhle nápadu a zároveň se ptala, jestli máme zájem. Ten se ukázal být velkým a tak to začalo. Dal se dokupy seznam lidí s jejich iniciály a kolotoč se roztočil. Dali jsme dokupy název a logo. Nechali jsme udělat trička a nášivky a po 14 dnech existence jsme ještě narychlo sesmolili naši první akci, kterou byl zářijový sraz k uzavření sezóny. Jinak se scházíme jednou měsíčně na schůzi, kde všichni pijou minerálky a jiný sračky, jen já, Malej, Rulda plus vždycky někdo jinej pijeme pivko, kouříme a kecáme babách. Mašiny si necháváme na jindy.

    Takže vážení, nevím, jestli vám to stačí a zdali vám to něco řeklo o nás a našem klubu, ale pokud ne, tak jsou tu i další odkazy. V případě nějakých námitek mi polibte prdel a v případě chvály mi můžete psát na road35@email.cz.

                                           

                                                                                            Pták

 

  
www.ROAD35.COM © 2004-2023